CZ   EN   SK

O firmě


Výroba a dodávka zvedací a manipulační techniky

Společnost K-TECHNIK s.r.o. se sídlem v Hodějicích je dynamicky se rozvíjející společností na trhu se zdvihací a manipulační technikou.

Firma je zaměřena především na konstrukci a výrobu mostových a portálových jeřábů, při použití komponent firmy SWF Krantechnik GmbH a Donati Sollevamenti S.r.l.

Firma K-TECHNIK s.r.o. se také zabývá konstrukcí a výrobou závěsných prostředků, jako jsou např. traverzy, C-háky, nakládací vidlice, příslušenství pro VZV, jednoúčelové manipulační přípravky atd.

Na základě dlouhodobé spolupráce s firmami z oboru zvedací a manipulační techniky firma K-TECHNIK s.r.o. získala zastoupení firem pro Českou a Slovenskou Republiku

SWF Krantechnik GmbH: elektrické řetězové a lanové kladkostroje, jeřábové komponenty

Donati Sollevamenti S.r.l.: sloupové a konzolové jeřáby, elektrické řetězové a lanové kladkostroje, jeřábové komponenty

Raising Group: speciální závěsné prostřeky pro uchopení břemen

Cattron: průmyslová rádiová dálková ovládání pro zdvihací a manipulační techniku, včetně rádiových ovládání pro posunovací a traťová kolejová vozidla,  terminály a datové komunikační systémy

Rekonstrukce a modernizace

Provádíme rekonstrukce a modernizace Vašich stávajících zdvihacích zařízení s ohledem na zvýšení efektivity, zvýšení komfortu ovládaní a bezpečnosti s manipulací s břemeny.

Široká nabídka

Široká nabídka komplexních řešení umožňuje uspokojit poptávku zákazníka v rozlišných odvětvích průmyslu, jako je například strojírenský, hutní, automobilový, sklářský, lesnický, gumárenský, papírenský průmysl ..., kde jsou kladeny vysoké požadavky na přesnou, rychlou a bezpečnou manipulaci s materiálem. Při realizaci veškerých našich projektů a služeb, klademe důraz především na kvalitu, vysokou technickou úroveň, krátkou dodací lhůtu a to již od zpracování cenové a technické nabídky, až po konečnou realizaci. Naším cílem je především spokojený zákazník.

V případě zájmu se neváhejte obrátit na naše obchodní oddělení, kde pro Vás vytvoří cenovou nabídku na míru dle Vašich potřeb.

Ing. Václav Čech 

+420 736 177 226
E-mail:  cech@k-technik.cz

Bc. Denisa Svobodová

+420 739 654 912
E-mail:  svobodova@k-technik.cz

 Můžete nás sledovat také na Instagramu Logo obchodníka

   

 

 


Kontakty

K-TECHNIK s.r.o.
Hodějice 394
684 01 Hodějice
Telefon: +420 544 221 653
Telefax: +420 544 221 653
Mobil: +420 604 840 552